پذیرای صدای گرم‌تان هستیم

بیایید یک محصول بی‌نظیر بسازیم.

ایمیل

info@aznasoft.com

تلفن

021-28428110

آدرس

چهارراه ولیعصر – برج فناوری امیرکبیر – طبقه دوم

سوالات متداول

چرا آزناسافت؟

آزناسافت با تجربه ۱۰ ساله خود در زمینه ارایه راهکارهای نرم‌افزاری در کشورهای گوناگون اعم از ایران، عراق، اوکراین، روسیه، کره جنوبی، آمریکا، عمارت و عمان در کنار دانش تخصصی متخصصان و کارشناسان خود و به همراه چهار اصل اساسی یک انتخاب عالی برای همراه شدن در موفقیت امروزه شماست.

ضمانت حال خوب آزناسافت چه شرایطی دارد؟

یکی از اصول چهارگانه آزناسافت حال خوب همراهان‌مان است. پس از تحویل/ارایه هر سرویس یا محصول چنانچه رضایت از آن سرویس/محصول نداشته باشید بدون نیازی به پرسش و پاسخی تا ۱۰ روز تمام هزینه‌های پرداختی شما ظرف مدت ۷۲ ساعت کاری برگردانده خواهد شد.

چطور یک سرویس/محصول را خریداری کنم؟

برای این منظور از منوی بالای سایت به پرتال مشتریان مراجعه کنید و پس از ثبت‌نام و تایید حساب خود می‌توانید اقدام به خریداری سرویس/محصول درخواستی اقدام کنید.

آیا آزناسافت یک شرکت رسمی است؟

بله. شرکت آذران تجارت الکترونیک شهریار به شماره ثبت ۱۵۶۲ صاحب امتیاز تمامی حقوق مادی و معنوی نام تجاری آزناسافت و شرکت‌وابسته است.

من یک ایده دارم، امکان همکاری وجود دارد؟

بله. شتابدهنده آزناسافت هر ساله به مدت ۳۰ روز از ۲۰ بهمن ماه تا ۲۰ اسفند ماه اقدام به پذیرش ایده‌ها می‌کند. پس از بررسی هیئت داوری نتیجه از طریق راه‌های ارتباطی اعلام خواهد شد.

آیا جلسه یک لبخند الزامی است؟

بله. ما در این جلسه مشترک با مشتریان که تقاضای همکاری دارند یک جلسه آشنایی برگزار کرده و در آخر جلسه تصمیم‌گیری می‌کنیم که امکان همکاری باهم میسر است یا خیر. این جلسه صرفا جهت غربالگری با اصول چهارگانه آزناسافت انجام می‌شود.

مراقبت از خریدار

شما یک شریک و همراه موفقیت هستید. ما در اصول چهارگانه آزناسافت توجه ویژه‌‌ای به مراقبت از خریدار و همراه موفقیت خود داریم. پذیرای صدای گرم‌تان هستیم.

ضمانت حال خوب

حال خوب شما در آزناسافت برای ما بیشتر از یک تضمین است. این اصل را در چارچوب کاری و اخلاقی خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم بهترین سطح از خدمات و محصولات خود را به مشتریان گرامی ارایه کنیم.