آزناسافت

ارائه‌دهنده راهکارهای نرم‌افزاری

درست در اواسط بهار ۱۰ سال پیش، در چنین روزی بنای آزناسافت گذاشته شد. ضمانت حال خوب، تخصص و دانش فنی، صداقت و تعهد در کنار همراهی برای موفقیت اصول چهارگانه آزناسافت هستند. ما در آزناسافت به ارائه راهکارهای نرم‌افزاری، طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل، خدمات دیجیتال مارکتینگ، خدمات امنیت و شبکه، ارائه مشاوره‌های فنی و سیستم سازی سازمان‌ها و کسب و کارها می‌پردازیم.

هم‌چنین ما یک پا فراتر گذاشته‌ایم و علاوه بر ارایه خدمات، نصفی از دهه فعالیت خود را به تولید محصولات ارزشمند و کارا در سه حوزه بازارهای مالی، سرویس‌های ابری و حوزه سلامت و فرهنگ مشغول بودیم. در کنار تمامی این خدمات و استوار بر ۴ اصل اساسی افتخارمان صدای گرم مشتریانی است که موفقیت‌هایشان را با ما به اشتراک گذاشته‌اند.

طراحی وب

طراحی وب سایت یکی از خدمات ارزنده و اصلی آزناسافت است. ما با دارا بودن بیش از ۵۰۰ نمونه کار مورد رضایت طراحی وب سایت یک انتخاب عالی محسوب میشویم.

سیستم‌سازی

امروزه مدیریت سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک پیچیده شده است. از فرآیندها تا رویه‌های ارتباط با مشتریان. ما در آزناسافت پیشنهاد ویژه‌ای خواهیم داشت.

دیجیتال مارکتینگ

دنیای دیجیتال یک سردار همه فن‌حریف دیجیتال می‌طلبد. در آزناسافت یک پکیج تخصصی دیجیتال مارکتینگ در انتظار شما نشسته است.

اپلیکیشن موبایل

با پیشرفت‌های اخیر اغلب راهکارهای نرم‌افزاری و بازاریابی به سمت و سوی موبایل‌ها حرکت می‌کنند. یک اپلیکیشن موبایل عالی هدیه ما به شما خواهد بود.

اعضای تیم

مشتری

محصولات

سال در کسب و کار

داستان ما

ما شروعش کردیم چون آزناسافت یک تجربه خاص است.

نیاز به طراحی وب‌سایت شروع یک راه عالی و پر از افتخار برای ما بود. تعامل با تیم فنی، امکان سنجی، نیازسنجی، طراحی و تولید نرم‌افزار، استراتژی ورود به بازار و مدیریت مشتریان همگی بخشی از یک محصول است. ما در آزناسافت تمام تلاش‌مان بر همراهی مشتریان خود در زمینه‌های تولید نرم‌افزار، دیجیتال مارکتینگ و حمایت از کسب و کارهاست. ۴ اصل اساسی آزناسافت روشن‌گر و تعیین کننده رفتار سازمانی ما در کنار مشتریان گرامی است. راه را شروع کردیم، در ادامه راه به دنبال مشتریان ارزشمند و گرامی  دقیقا مثل شما هستیم. 

یک تیم عالی

تیم آزناسافت

مهدی موسوی

بنیانگذار و مدیرعامل

امین نوربقایی

مدیرفنی

آرزو وحدانی

مدیر فروش

محمد ناطقی

مدیرگرافیک

مهسا یکتا

مراقبت از خریدار

پرگل وفادار

فرشته فروش

مهرنوش عاقلی‌فر

نینجای اندروید

فرزانه شریعنی

دیجیتال مارکتینگ

سیامک میرزایی

کارشناس اجرایی

پذیرای شما هستیم

یک گام فراتر 

آزناسافت برای شما یک گام فراتر در نظر دارد. از هر کجایی که هستید و در هر کسب و کاری، ما گام بعدی برنده بودن را برای شما خواهیم چید. کسب و کار مانند شطرنج با تجربه و قانون‌مندی موفقیت برای شما فراهم خواهد کرد. هم‌اکنون شروع کنید.

اعتماد شما، افتخار ماست

مشتریان ما

پذیرای صدای گرم‌تان هستیم

ما در آزناسافت یک تیم عالی و پرانرژی در کنار شما هستیم. هم‌اکنون می‌توانید گام بعدی خود را بردارید.