پرداخت‌یار رسمی شاپرک

درگاه پرداخت اينترنتـي آذرپرداخت، سامانه اي اسـت كـه بـا قـادر سـاختن فروشـگاه ها، موسسات و کسب و کارهای اینترنتی برای پذيرش کارت های بانکی جهت خريد و پرداخت آنلاین، همانند پلی مابين فروشگاه هاي اينترنتي، مشتريان و شبکه بانکی، تراکنش های مالی را پردازش و اطلاعات پرداخت اينترنتی را به صورت آنلاین رد و بدل می نمايد. تنها با صرف 3 دقیقه زمان میتوانید به جمع کاربران آذرپرداخت پیوسته و اقدام به تهیه درگاه پرداخت آنلاین جهت توسعه کسب و کار خود کنید.
آذرپرداخت با بهره مندی از تیمی متخصص و سیستمی نوین برپایه ساختاری قدرتمند منطبق با آخرین تکلونوژی‌های روز دنیا همواره در تلاش است تا بیشترین بازدهی را میان سیستم های مشابه با ایده‌های نوین, امکانات کاربردی و خلاقانه در اختیار کاربران خود قرار دهد.

سریع و راحت

بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی در سریع ترین زمان ممکن تجارت خود را آغاز کنید. سرعت پردازش پرداخت و راحتی انجام آن دو اصل آذرپرداخت است.

ایمن و مطمئن

راستی آزمایی اطلاعات در حین استفاده از آذرپرداخت نکته کلیدی محسوب می شود که حاصل رعایت متدهای امنیتی مطابق با استاندارهای روز دنیا می باشد.

مانیتورینگ و یکپارچه‌سازی

سیستم پرداخت الکترونیک آذرپرداخت به منظور راحتی یکپارچه‌سازی پرداخت‌های شما اقدام به ارایه API کرده است. مانیتورینگ نیز بصورت ۲۴ ساعته است.

ارسال پرداخت ها

امکانات مالی فناورانه 

ما در آذرپرداخت علاوه بر راهکارهای ارایه درگاه پرداخت اینترنتی، امکانات تسهیل‌گر مانند لینک پرداخت، کیف‌پول و پرداخت سررسید ماهیانه را نیز ارایه می‌دهیم.

پشتیبانی

۲۴/۷ در کنارتان هستیم

سیستم پرداخت الکترونیک آذرپرداخت به منظور ارایه سرویس مناسب و پایدار، از همان اول کار اقدام به ارایه پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان اقدام نمود.

کارمزد پایین

کارمزد پایین

ما از همان ابتدا پایین نرخ کارمزد را برای خدمات و محصولات فناورانه مالی خود در نظر گرفتیم. این یک بازی بُرد-بُرد است.

آذرپرداخت، پرداخت سریع و آسان

با سیستم پرداخت الکترونیک آذرپرداخت 

پرداختی سریع و آسان داشته باشید

در ۳ دقیقه معروف کسب و کار خود را متصل کنید

از امنیت، پشتیبانی و خدمات نوآورانه لذت ببرید